Romanian Cup Women 2018/2019 puan durumu, maç sonuçları, skorlar

Hentbol Romanya Romanian Cup Women2018/2019

results
SA÷7¬~ZA÷ROMANYA: Romanian Cup Women¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Romanya¬ZC÷vRo9MMET¬ZD÷p¬ZE÷xjP4eZee¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/romanya/romanian-cup-women/¬ZX÷04Romanya 007omanya0070000000186000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romanya¬~AA÷6mMDbUu4¬AD÷1545555600¬ADE÷1545555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plopeni K¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi K¬JB÷pzR24ESi¬WV÷calarasi¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬WM÷PLO¬AE÷Plopeni K¬JA÷6qSb5fDo¬WU÷plopeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷13¬BC÷15¬~AA÷pvLHcleA¬AD÷1545555600¬ADE÷1545555600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Resita K¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita K¬JA÷E9V63Ysb¬WU÷resita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷21¬BC÷20¬WN÷SPA¬AF÷Spartac Bucuresti K¬JB÷h0UA2hc4¬WV÷spartac-bucuresti¬AH÷18¬BB÷4¬BD÷14¬~AA÷lCR8aAQc¬AD÷1545472800¬ADE÷1545472800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szekelyudvarhelyi K¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szekelyudvarhelyi K¬JA÷SIdloiST¬WU÷szekelyudvarhelyi¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷CHI¬AF÷Chisineu-Cris K¬JB÷4vlGtBzo¬WV÷chisineu-cris¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬~
7
1547754562
3
fixtures
SA÷7¬~ZA÷ROMANYA: Romanian Cup Women¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Romanya¬ZC÷vRo9MMET¬ZD÷p¬ZE÷xjP4eZee¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/romanya/romanian-cup-women/¬ZX÷04Romanya 007omanya0070000000186000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romanya¬~AA÷8naLIVo3¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacau K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau K¬JB÷nqZcMR2M¬WV÷zalau¬WM÷BAC¬AE÷Bacau K¬JA÷8hzfN7mG¬WU÷stiinta-bacau¬~AA÷Q3NDeap7¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasov K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Brasov K¬JA÷zTRAFGo7¬WU÷brasov¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti K¬JB÷YDpEEz1D¬WV÷csm-bucuresti¬~AA÷UXD3IMiK¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chisineu-Cris K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chisineu-Cris K¬JA÷vFDzWyWm¬WU÷chisineu-cris¬WN÷ARG¬AF÷Arges K¬JB÷hIHvVeof¬WV÷arges¬~AA÷SjMYfSgd¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Slatina K¬JA÷6TwwRkli¬WU÷csm-slatina¬WN÷BUZ¬AF÷Buzau K¬JB÷I3ssQ93c¬WV÷buzau¬~AA÷zFU0b10l¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magura Cisnadiei K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei K¬JA÷CnILy729¬WU÷magura-cisnadiei¬WN÷CSM¬AF÷Craiova K¬JB÷QkMPzRHF¬WV÷craiova¬~AA÷rufvCKUm¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita K¬JB÷GdnrkHxQ¬WV÷csm-bistrita¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni K¬JA÷2grvjcNJ¬WU÷mioveni¬~AA÷Cd38Ht7Q¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oradea K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Oradea K¬JA÷zs7qUF00¬WU÷oradea¬WN÷DUN¬AF÷Dunarea Braila K¬JB÷EX5mTZF6¬WV÷dunarea-braila¬~AA÷4fMHfJaD¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Otelul Galati K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Otelul Galati K¬JA÷nHYewKwE¬WU÷otelul-galati¬WN÷SEL¬AF÷Baia Mare K¬JB÷Q7XaxvgK¬WV÷baia-mare¬~AA÷tECSG9GF¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piatra Neamt K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt K¬JA÷0jFYFPuj¬WU÷piatra-neamt¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea K¬JB÷vsExFqed¬WV÷ramnicu-valcea¬~AA÷2NDOHk19¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid Bucuresti K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Bucuresti K¬JA÷U7O2LoIS¬WU÷rapid-bucuresti¬WN÷RES¬AF÷Resita K¬JB÷6TFUG5Qq¬WV÷resita¬~AA÷E5kzD0Fs¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steaua Bucuresti K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Steaua Bucuresti K¬JA÷Mc5iSgVC¬WU÷steaua-bucuresti¬WN÷LEG¬AF÷SSP Bucuresti K¬JB÷0l4eRDpJ¬WV÷ssp-bucuresti¬~AA÷8SS8duV0¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bucharest K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bucharest K¬JA÷EDw2HxHf¬WU÷stiinta-bucharest¬WN÷CLU¬AF÷Cluj K¬JB÷h4x6GdW0¬WV÷cluj¬~AA÷MBQdasor¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targoviste K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targoviste K¬JA÷vZJDwTXd¬WU÷targoviste¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bucuresti K¬JB÷IPIHxmm3¬WV÷dinamo-bucuresti¬~AA÷IcAaJ2xE¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targu Mures K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targu Mures K¬JA÷rqS4yb8Q¬WU÷targu-mures¬WN÷PLO¬AF÷Plopeni K¬JB÷phEWWHGs¬WV÷plopeni¬~AA÷Ue0HJBWd¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timisoara K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Timisoara K¬JA÷0SWoPTI3¬WU÷timisoara¬WN÷HAS¬AF÷Targu Jiu K¬JB÷vJVkOmY9¬WV÷targu-jiu¬~AA÷UyU4cLFf¬AD÷1550419200¬ADE÷1550419200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Slobozia K¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Slobozia K¬JA÷6mzfJbnr¬WU÷unirea-slobozia¬WN÷CON¬AF÷Constanta K¬JB÷pvZcII1l¬WV÷constanta¬~
7
1547754562
16
YARDIM: Şu anda Hentbol/Romanya bölümünde yer alan Romanian Cup Women 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Romanian Cup Women 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Romanian Cup Women 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Romanian Cup Women 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla hentbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Romanian Cup Women 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!