Polish Cup 2018/2019 puan durumu, maç sonuçları, skorlar

Hentbol Polonya Polish Cup2018/2019

results
SA÷7¬~ZA÷POLONYA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷nT8HlHYL¬ZD÷p¬ZE÷p0YyaQlo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/polonya/polish-cup/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000186000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷hvek1OOL¬AD÷1547661600¬ADE÷1547661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Opole¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Piekary¬JB÷CEQLZzsI¬WV÷olimpia-piekary¬AH÷25¬BB÷15¬BD÷10¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Opole¬JA÷fwGQYfdO¬WU÷gwardia-opole¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷20¬BC÷18¬~AA÷lAtLe2nq¬AD÷1547568000¬ADE÷1547568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬JA÷OhfvhIdn¬WU÷przemysl¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷18¬BC÷12¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷tUlqixCh¬WV÷legionowo¬AH÷27¬BB÷12¬BD÷15¬~AA÷0ppPfM1k¬AD÷1547481600¬ADE÷1547481600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kalisz¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalisz¬JA÷KKmmjdRb¬WU÷kalisz¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷27¬AT÷23¬BA÷12¬BC÷11¬BG÷4¬WN÷KWI¬AF÷Kwidzyn¬JB÷EsmikGt5¬WV÷kwidzyn¬AZ÷0¬AH÷24¬AU÷23¬BB÷9¬BD÷14¬BH÷1¬~AA÷dC1t3pf9¬AD÷1547391600¬ADE÷1547391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Koszalin¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Koszalin¬JA÷4rv5wJsg¬WU÷gwardia-koszalin¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷n7T9xwca¬WV÷szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬~AA÷lnbY46Pd¬AD÷1547316000¬ADE÷1547316000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wielun¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wielun¬JA÷Ii5nLySO¬WU÷wielun¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷25¬BA÷13¬BC÷12¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬JB÷f9lVqL4P¬WV÷chrobry-glogow¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷10¬~AA÷z30p249F¬AD÷1547312400¬ADE÷1547312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Astromal Leszno¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAL¬AE÷Real Astromal Leszno¬JA÷QcSDycC5¬WU÷real-astromal-leszno¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬WN÷PIO¬AF÷Piotrkowianin Piotrków¬JB÷YNRHzHRB¬WV÷piotrkow-tryb¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷26¬BB÷16¬BD÷10¬~AA÷WUgg0rvS¬AD÷1547312400¬ADE÷1547312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬JB÷p2ezgbst¬WV÷zaglebie-lubin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷15¬BD÷13¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷8tKUXEBU¬WU÷stal-mielec¬AG÷25¬BA÷11¬BC÷14¬~AA÷2k2x4Qv3¬AD÷1547296200¬ADE÷1547296200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷dIzcuuDt¬WU÷azoty-pulawy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷27¬AT÷23¬BA÷8¬BC÷15¬BG÷4¬WN÷CHR¬AF÷Chrzanow¬JB÷juz1vaSn¬WV÷mts-chrzanow¬AZ÷0¬AH÷26¬AU÷23¬BB÷14¬BD÷9¬BH÷3¬~AA÷MaYXh0W1¬AD÷1547145000¬ADE÷1547145000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koscierzyna¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷Koscierzyna¬JA÷nXv4nEQN¬WU÷koscierzyna¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷GDA¬AF÷Wybrzeze Gdansk¬JB÷G6q8oYuU¬WV÷wybrzeze-gdansk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬BB÷10¬BD÷15¬~AA÷0SKxvhIA¬AD÷1544639400¬ADE÷1544639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legnica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legnica¬JA÷YimPKA0g¬WU÷legnica¬AG÷23¬BA÷10¬BC÷13¬WN÷WIE¬AF÷Wielun¬JB÷CrnTJUFa¬WV÷wielun¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷27¬BB÷13¬BD÷14¬~AA÷tQ4ytEmb¬AD÷1544630400¬ADE÷1544630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷r7thSh8J¬WU÷azoty-pulawy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬BA÷18¬BC÷21¬WN÷KON¬AF÷Konskie¬JB÷dApdRCNP¬WV÷konskie¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬~AA÷r9ZTgtHe¬AD÷1544468400¬ADE÷1544468400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arka Gdynia¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze¬JB÷8tt0mfBH¬WV÷zabrze¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷16¬WM÷ARK¬AE÷Arka Gdynia¬JA÷QHjelzdB¬WU÷arka-gdynia¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬~AA÷n35XtfYi¬AD÷1544036400¬ADE÷1544036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dabrowa Bialostocka¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Bialostocka¬JA÷2B354kGC¬WU÷dabrowa-bialostocka¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷t22939VI¬WV÷legionowo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬BB÷15¬BD÷16¬~AA÷YuJpxWnN¬AD÷1544034600¬ADE÷1544034600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meble Wojcik Elblag¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Meble Wojcik Elblag¬JA÷2XvtHSaI¬WU÷meble-wojcik¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷tOwpGnFO¬WV÷gwardia-koszalin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬~AA÷KG3uuY24¬AD÷1544034600¬ADE÷1544034600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlik Brzeg¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlik Brzeg¬JA÷EkXNMWVt¬WU÷orlik-brzeg¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬WN÷CHR¬AF÷Chrzanow¬JB÷htWRLjom¬WV÷mts-chrzanow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷18¬BD÷18¬~AA÷vJJtwCXG¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Astromal Leszno¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAL¬AE÷Real Astromal Leszno¬JA÷65oXIlV5¬WU÷real-astromal-leszno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷14¬BC÷8¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷K8kyI8pC¬WV÷zielona-gora¬AH÷21¬BB÷11¬BD÷10¬~
7
1547754667
16
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POLONYA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷nT8HlHYL¬ZD÷p¬ZE÷p0YyaQlo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/polonya/polish-cup/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000186000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷va3T3Yw8¬AD÷1547895600¬ADE÷1547895600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷dYC4Pas9¬WU÷azoty-pulawy¬WN÷PRZ¬AF÷Przemysl¬JB÷4bC8OJdF¬WV÷przemysl¬~AA÷6XkM5f9e¬AD÷1547992800¬ADE÷1547992800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wielun¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wielun¬JA÷8CW93IKk¬WU÷wielun¬WN÷GDA¬AF÷Wybrzeze Gdansk¬JB÷2ZVD2xzd¬WV÷wybrzeze-gdansk¬~AA÷StiI6zfk¬AD÷1548000000¬ADE÷1548000000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zabrze¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Zabrze¬JA÷lSkw9vcS¬WU÷zabrze¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬JB÷ULX54b5q¬WV÷zaglebie-lubin¬~AA÷pI1D7Gvq¬AD÷1548003600¬ADE÷1548003600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szczecin¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷AyiZ9KsM¬WV÷gwardia-opole¬WM÷SZC¬AE÷Szczecin¬JA÷GEiVA0SF¬WU÷szczecin¬~AA÷084P4EO1¬AD÷1548178200¬ADE÷1548178200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piotrkowianin Piotrków¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalisz¬JB÷IsE0QuS2¬WV÷kalisz¬WM÷PIO¬AE÷Piotrkowianin Piotrków¬JA÷GxzI1dk2¬WU÷piotrkow-tryb¬~
7
1547754667
5
YARDIM: Şu anda Hentbol/Polonya bölümünde yer alan Polish Cup 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Polish Cup 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Polish Cup 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Polish Cup 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla hentbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Polish Cup 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!