Liga Women 2019 puan durumu, maç sonuçları, skorlar  

Voleybol Arjantin Liga Women2019

results
12
1547867017
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARJANTİN: Liga Women¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷zXBidj5t¬ZD÷p¬ZE÷GrgZ92pT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷2¬ZL÷/voleybol/arjantin/liga-women/¬ZX÷03Arjantin 008jantin0030000000186000Liga Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷IgdqODS3¬AD÷1548968400¬ADE÷1548968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷dtF5h9gj¬WU÷club-rosario¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata K¬JB÷AqJ9iT8d¬WV÷universitario-la-plata¬~AA÷dpemNXsA¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose K¬JA÷ClchGCoc¬WU÷san-jose¬WN÷RIV¬AF÷River Plate K¬JB÷juddFW03¬WV÷river-plate¬~AA÷4jUWE9kj¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata K¬JB÷bJvwS9p9¬WV÷universitario-la-plata¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora K¬JA÷pGzZSkV2¬WU÷villa-dora¬~AA÷p6m0KVRS¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier K¬JA÷dffv788q¬WU÷plottier¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia K¬JB÷zogr6SNk¬WV÷gimnasia¬~AA÷rsTzET4d¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose K¬JA÷trUsRTaF¬WU÷san-jose¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷KYSoQmFL¬WV÷boca-juniors¬~AA÷jqldLBCM¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷tUl9CUpM¬WU÷san-lorenzo¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷vF7CBl0S¬WV÷banco-provincia¬~AA÷v9phMicG¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield K¬JA÷KE00EjG9¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata K¬JB÷b5a4DAVF¬WV÷estudiantes¬~AA÷nFZRFkzp¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷hMmm5nwd¬WU÷club-rosario¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora K¬JB÷WCni46h2¬WV÷villa-dora¬~AA÷dpHIxDsc¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷SbSkP7UR¬WU÷san-lorenzo¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata K¬JB÷U7EHKRxq¬WV÷estudiantes¬~AA÷AmLMyXd3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷QZ7QI57e¬WV÷banco-provincia¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield K¬JA÷CW3MJohk¬WU÷velez-sarsfield¬~AA÷EDuMiUvB¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷4QpVYxNj¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate K¬JB÷6VODcMai¬WV÷river-plate¬~AA÷naFJdGM7¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia K¬JA÷GK2x9VLH¬WU÷gimnasia¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield K¬JB÷bqhs8kyO¬WV÷velez-sarsfield¬~AA÷zNtIhAP4¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora K¬JA÷YsfavaaT¬WU÷villa-dora¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷QZoRZI7p¬WV÷boca-juniors¬~AA÷Iq7gZLOq¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷hnRPfKqA¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷YcrNgvaG¬WV÷boca-juniors¬~AA÷E575KJEE¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷QVVfRCyn¬WU÷san-lorenzo¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield K¬JB÷r7QaQWjh¬WV÷velez-sarsfield¬~AA÷0231Laa8¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier K¬JA÷AJeo79jU¬WU÷plottier¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷nuXjShMu¬WV÷banco-provincia¬~AA÷8zuQjlfH¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario La Plata K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario La Plata K¬JA÷KYSHdtFc¬WU÷universitario-la-plata¬WN÷SAN¬AF÷San Jose K¬JB÷EeSLe0U3¬WV÷san-jose¬~
12
1547867017
60
YARDIM: Şu anda Voleybol/Arjantin bölümünde yer alan Liga Women 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Liga Women 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Liga Women 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Liga Women 2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanındaki birçok ülkeden, 200'dan fazla voleybol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Liga Women 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!