NRL 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Rugby Ligi Avustralya NRL2019

results
19
1547627380
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷GQZEOu3b¬AD÷1552553400¬ADE÷1552553400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷vFwIeZKd¬WU÷melbourne-storm¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷I5xMfgz3¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬~AA÷Y1UJNaI4¬AD÷1552633200¬ADE÷1552633200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷QVyQgDk9¬WU÷newcastle-knights¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷4MzUhX4F¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬~AA÷ChTNMJXA¬AD÷1552640100¬ADE÷1552640100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷pKlby5Zs¬WU÷sydney-roosters¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷bNh2zPll¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬~AA÷6FSRLwmH¬AD÷1552708800¬ADE÷1552708800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷hph6Zr4f¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷WziAY2J0¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬~AA÷KIWVKc2N¬AD÷1552717800¬ADE÷1552717800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷lCoFXMY6¬WU÷wests-tigers¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷S2pJWtlD¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬~AA÷2sMzKHHT¬AD÷1552725300¬ADE÷1552725300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷t6Y0eQQD¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷htx5fptK¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬~AA÷4j82FyQp¬AD÷1552799100¬ADE÷1552799100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷xEDykO3s¬WV÷parramatta-eels¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷z5R9g4eQ¬WU÷penrith-panthers¬AW÷1¬~AA÷WddpvL2o¬AD÷1552806600¬ADE÷1552806600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷6mIulrJm¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷pvHqm2Yg¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬~AA÷AmelwuIi¬AD÷1553158200¬ADE÷1553158200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷S26lnMm0¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷t6Ahot36¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬~AA÷hCpgxaXc¬AD÷1553238000¬ADE÷1553238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷EJ80qKXI¬WV÷melbourne-storm¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷zT9dp0IC¬WU÷canberra-raiders¬AW÷1¬~AA÷6FlcyJn4¬AD÷1553244900¬ADE÷1553244900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷0MTz83AJ¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷vDSv7NPP¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬~AA÷0xl1zw2A¬AD÷1553313600¬ADE÷1553313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷dhF62sYt¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷AeJA11mm¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬~AA÷vTn5ZdHG¬AD÷1553322600¬ADE÷1553322600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷hK8F0L2g¬WU÷newcastle-knights¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷WA7JauIa¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬~AA÷d4sAYGWM¬AD÷1553330100¬ADE÷1553330100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷0pCNbaX5¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷vyBRcJnC¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬~
19
1547627380
192
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!