ANZ Premiership 2019 sonuçları, puan durumu

Netball Yeni Zelanda ANZ Premiership2019

results
29
1547642535
0
fixtures
SA÷29¬~ZA÷YENİ ZELANDA: ANZ Premiership¬ZEE÷pCTdRPhh¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷KAznlTJJ¬ZD÷p¬ZE÷OETEmLBe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_pCTdRPhh¬ZJ÷2¬ZL÷/netball/yeni-zelanda/anz-premiership/¬ZX÷26Yeni Zelanda012elanda0020000000186000ANZ Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷8OhV1XWm¬AD÷1550970600¬ADE÷1550970600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷n9IZ7zFa¬WU÷southern-steel¬WN÷NOR¬AF÷Northern Stars K¬JB÷UX7v7fU5¬WV÷northern-stars¬~AA÷nFiZ0inf¬AD÷1550977800¬ADE÷1550977800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷ryCr6EqC¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷xbBn5YbI¬WV÷mainland-tactix¬~AA÷EyOVaB10¬AD÷1550985000¬ADE÷1550985000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷GlAj4hEO¬WU÷northern-mystics¬WN÷CEN¬AF÷Central Pulse K¬JB÷h6gZSyiP¬WV÷central-pulse¬~AA÷GM19xx5S¬AD÷1551076800¬ADE÷1551076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷KfAWFqET¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷NOR¬AF÷Northern Stars K¬JB÷Cn2bB3Mp¬WV÷northern-stars¬~AA÷M3vxYeDq¬AD÷1551163200¬ADE÷1551163200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mainland Tactix K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel K¬JB÷fBRrJFui¬WV÷southern-steel¬WM÷MAI¬AE÷Mainland Tactix K¬JA÷jw12ANyi¬WU÷mainland-tactix¬~AA÷hSMZbVG6¬AD÷1551496200¬ADE÷1551496200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷fFu1Oeat¬WU÷northern-mystics¬WN÷SOU¬AF÷Southern Steel K¬JB÷lxu5NFEn¬WV÷southern-steel¬~AA÷nkMwbkWC¬AD÷1551681600¬ADE÷1551681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JA÷nNc8MZTh¬WU÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WN÷CEN¬AF÷Central Pulse K¬JB÷UomDLgqa¬WV÷central-pulse¬~AA÷0hQsc9oJ¬AD÷1551854400¬ADE÷1551854400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Stars K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Stars K¬JA÷8xnHKDb5¬WU÷northern-stars¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷xCjLJXDB¬WV÷mainland-tactix¬~AA÷2c4QLhOJ¬AD÷1552187400¬ADE÷1552187400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Pulse K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Pulse K¬JA÷G2kPIiTH¬WU÷central-pulse¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷d03g1Pcp¬WV÷mainland-tactix¬~AA÷tl3UKCwQ¬AD÷1552286400¬ADE÷1552286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷A37c0qDj¬WU÷southern-steel¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JB÷O6euPSki¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬~AA÷YuedGWos¬AD÷1552459200¬ADE÷1552459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Stars K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Stars K¬JA÷2cfqOn5c¬WU÷northern-stars¬WN÷NOR¬AF÷Northern Mystics K¬JB÷r9BtN6K3¬WV÷northern-mystics¬~AA÷CWg0Fj1m¬AD÷1552792200¬ADE÷1552792200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Mystics K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAI¬AF÷Waikato Bay of Plenty Magic K¬JB÷GM9lLpkG¬WV÷waikato-bay-of-plenty-magic¬WM÷NOR¬AE÷Northern Mystics K¬JA÷MaApMQZ9¬WU÷northern-mystics¬~AA÷feq5EAGg¬AD÷1552799400¬ADE÷1552799400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Steel K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Steel K¬JA÷UPDhK44M¬WU÷southern-steel¬WN÷MAI¬AF÷Mainland Tactix K¬JB÷Cl3cJOJS¬WV÷mainland-tactix¬~
29
1547642535
45
YARDIM: Şu anda Netball/Yeni Zelanda bölümünde yer alan ANZ Premiership 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com ANZ Premiership 2019 maç sonucu ve ilk yarı sonuçları, ANZ Premiership 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. ANZ Premiership 2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. ANZ Premiership 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!