NHL skorları, maç sonuçları, puan durumu

Hokey ABD NHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷vgdTb18c¬AD÷1547692200¬ADE÷1547692200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷EgPxbtgo¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷CpwB2MpU¬WU÷calgary-flames¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷h0Ek31sg¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷S0ZVKfsF¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷4Qda3SBs¬WV÷boston-bruins¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷QkhPasgi¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷4KZ24rGH¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷INw732VN¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷vcAo4sSn¬AD÷1547607600¬ADE÷1547607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷M3WNMGC2¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷YwzSLzS8¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷pzBs5NCt¬AD÷1547602200¬ADE÷1547602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷t8gyaDKe¬WU÷dallas-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷KbhubXZ1¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷rROF934P¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷YsjT0Zkq¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷CYlXag5k¬WV÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷69uXpKRO¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷Ec9d6eSL¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷S0D05FsS¬WV÷washington-capitals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷OpEtybGj¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷r5of64o5¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷Mepb5O0B¬WV÷vegas-golden-knights¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷SItTo0CI¬AD÷1547598600¬ADE÷1547598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷tpBl8Hc9¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷KzAh7yDF¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷pfFxxv1p¬AD÷1547598600¬ADE÷1547598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷lUWj7pWb¬WV÷florida-panthers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷AwYn8QGh¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷YesPntcC¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷zXulAwTd¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷ENvh9cr3¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷vclGl2Sa¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷OhCVidDS¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷Q1bcmGLq¬WV÷st-louis-blues¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷MLwLmMs6¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷8Qm2nzyj¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷MTi6ofjd¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷EBSAtKhT¬AD÷1547517600¬ADE÷1547517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷EBvvAnnt¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷SErr961n¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷hdv2rtOG¬AD÷1547512200¬ADE÷1547512200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷2XALi5WB¬WU÷boston-bruins¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷tO9PjPoI¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷htn4i4rs¬AD÷1547510400¬ADE÷1547510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷lGH6c0qi¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷S6GAdKbc¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷WWp8jOcm¬AD÷1547510400¬ADE÷1547510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷MTFEevE3¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷Y3JIfbT9¬WV÷minnesota-wild¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷zLT6s0wN¬AD÷1547510400¬ADE÷1547510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷ba4Ukq1O¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷xj3Yl3GU¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷06kCkrDg¬AD÷1547510400¬ADE÷1547510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷fJ7RhxbM¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷GS8NgIrG¬WU÷washington-capitals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~~
4
1547702858
831
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷zP3f2Lda¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547701512¬BX÷13¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷M1i42nRm¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷0hj816tf¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷YFeXcLN3¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547701401¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷hveJ6Ydo¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷WUgN5hCi¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷EF2b1uC5¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷fFkC0Qe0¬WU÷boston-bruins¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷8IgGapB6¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬~AA÷8jH10aRB¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷jsqLb4QC¬WU÷new-york-islanders¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷UXsPcOuJ¬WV÷new-jersey-devils¬AW÷1¬~AA÷C6fycuwA¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷QigR4CRc¬WU÷new-york-rangers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷xSdV3Wt4¬WV÷chicago-blackhawks¬AW÷1¬~AA÷zeOKadBs¬AD÷1547771400¬ADE÷1547771400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷txVtUyEh¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷vNmpTeTb¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬~AA÷UsktdahG¬AD÷1547773200¬ADE÷1547773200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷Kjnz3jdA¬WU÷minnesota-wild¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷bsov2ABG¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬~AA÷4USObGQm¬AD÷1547773200¬ADE÷1547773200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷MowkSFr5¬WU÷nashville-predators¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷0xxgRZcB¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬~AA÷8YmpeJ7M¬AD÷1547775000¬ADE÷1547775000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷SGkr1UQM¬WU÷dallas-stars¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷67ln0ltT¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬~AA÷QqHXdfe0¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷l0gV7ocj¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷23cZ65Cd¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬~AA÷rLRScztf¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷UBtcQgDH¬WU÷florida-panthers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷6y4Q8Rsp¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬~AA÷xKKydEA6¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷G6oHVlkc¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷fcpLU843¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬~AA÷2emlfwNS¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷ClREe8lp¬WU÷washington-capitals¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷QiVIfS3j¬WV÷new-york-islanders¬AW÷1¬~AA÷ObgFkcVq¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷veJ0JBti¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷IoI4IVec¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬~AA÷WtKueYPC¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷z91ITSJ9¬WU÷calgary-flames¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷Ea0MSnZF¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬~AA÷AXIqfhuJ¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷8MaQR6lM¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷MP3UQQ3S¬WV÷buffalo-sabres¬AW÷1¬~AA÷6NrKlHpj¬AD÷1547920800¬ADE÷1547920800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷xlY5G9Q9¬WV÷anaheim-ducks¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷bcZ1HkB3¬WU÷new-jersey-devils¬AW÷1¬~AA÷pEsOmy0d¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷WAX9FTuG¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷rm0wb1Ar¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬~AA÷YTz6CKxc¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷QBkrcLPl¬WU÷boston-bruins¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷42lnduue¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬~AA÷rLmbDFus¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷Ie9kSz02¬WU÷dallas-stars¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷UVCgRfF8¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬~AA÷nk2SIyIJ¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷6cu1L4Rk¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷S6tcMpCq¬WU÷montreal-canadiens¬AW÷1¬~AA÷Qu1WHeXP¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷zXq5KOtd¬WU÷st-louis-blues¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷ENr9Jrd2¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬~AA÷CKZ9Bvh3¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷CSiffJ97¬WV÷san-jose-sharks¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷Yygjeaf1¬WU÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬~AA÷fqPEAb79¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷EXVxJ2n8¬WU÷nashville-predators¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷CIltIM1E¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬~AA÷8nTI9IMF¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷6ulpHtHK¬WU÷minnesota-wild¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷pWnlG0WQ¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬~AA÷dOi2CZfm¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷2qB1PYqL¬WV÷calgary-flames¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷OhCcQEUE¬WU÷edmonton-oilers¬AW÷1¬~AA÷29SM8xxM¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷QPUGBKvr¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷4GTKAvfl¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬~AA÷t0RQ7diS¬AD÷1548005400¬ADE÷1548005400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷bwTO9b9f¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷CtXS8IO0¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬~AA÷pUVo3Gaq¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷f5MX7xv7¬WU÷new-york-islanders¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷YeLy7dgD¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬~~
4
1547702858
550
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!