ECHL 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Hokey ABD ECHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hnNLXLA8¬AD÷1547691000¬ADE÷1547691000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷MZdvh5aP¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷Orq6mP7t¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QuVZ9II1¬AD÷1547690700¬ADE÷1547690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷YDGqWNx6¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷C4FmVshC¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷4WTw9xY7¬AD÷1547690700¬ADE÷1547690700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷fT4hU17I¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷8W8dTLMO¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷UDyRBvlk¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷WlKSZ5ws¬WU÷fort-wayne-komets¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷5¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷rPNWYPhm¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷5¬~AA÷zixNCKYr¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷zJYduSFJ¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷E9X0vnVP¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷M3QG4xaC¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷Akz0YmwG¬WU÷maine-mariners¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷Kb2TGL7r¬WV÷newfoundland¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷YsjeH0QR¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷KAjAHONC¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷b1kEGrwJ¬WV÷jacksonville-icemen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷hWYcItBL¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷Cpm2Jpg0¬WU÷reading-royals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷Qmi6I486¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷EuzfJMeF¬AD÷1547597100¬ADE÷1547597100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷jVbgL6Om¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷ULccKQwf¬WV÷jacksonville-icemen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷KIzjK2t9¬AD÷1547417100¬ADE÷1547417100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷dfpjMn9s¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷KUMMwFvF¬WU÷wichita-thunder¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷6FWoLrR2¬AD÷1547416800¬ADE÷1547416800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷O2TDuyA2¬WU÷fort-wayne-komets¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷x6XHveP8¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷QJgacuZe¬AD÷1547409900¬ADE÷1547409900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷EXoNID2k¬WV÷jacksonville-icemen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷zsmJJgmq¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷4Ah3dal2¬AD÷1547409900¬ADE÷1547409900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷W8tSHXHe¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷AauWGiX1¬WV÷indy-fuel¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷dpkebLJk¬AD÷1547409900¬ADE÷1547409900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷6RdmPFPL¬WU÷worcester-railers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷I10iOZvS¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷rDRC5Iq6¬AD÷1547406000¬ADE÷1547406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷lznizA83¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷SQpeZTN9¬WV÷maine-mariners¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Igjia14q¬AD÷1547345400¬ADE÷1547345400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷pC8vRye9¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷O27rQeAF¬WV÷toledo-walleye¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷CCDO3sdS¬AD÷1547345100¬ADE÷1547345100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷xn5WScQd¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷Gx4zSHu3¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷K4eH53RF¬AD÷1547341500¬ADE÷1547341500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷Q7yEAGAS¬WU÷kansas-city-mavericks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷SGNu6zJq¬WV÷cincinnati-cyclones¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ERfL4NtM¬AD÷1547341500¬ADE÷1547341500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷MwNq5fYk¬WU÷wichita-thunder¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷zsRm4Emd¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷tEdD6qC9¬AD÷1547339700¬ADE÷1547339700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷65LCCxtG¬WU÷atlanta-gladiators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷pdKGBdeM¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Ox287Pd3¬AD÷1547339400¬ADE÷1547339400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷buI4EbB3¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷CrM8DIQ9¬WV÷utah-grizzlies¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷ljS86bUa¬AD÷1547338500¬ADE÷1547338500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷tArqxWwi¬WU÷brampton-beast¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷K0smyjgc¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷pn3485sc¬AD÷1547337900¬ADE÷1547337900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷xQTeGKti¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷GGSaFvdc¬WV÷indy-fuel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷WrFMqM4d¬AD÷1547337900¬ADE÷1547337900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷AJyAhHlp¬WU÷worcester-railers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷lAzEiy4j¬WV÷reading-royals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷zHLDorzp¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷YwrWaadA¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷4¬WN÷YUN¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷CUtzaJBG¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷IuBIp2kj¬AD÷1547337600¬ADE÷1547337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷6itvbwRM¬WU÷norfolk-admirals¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷4xascctT¬WV÷orlando-solar-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷xGO47vFg¬AD÷1547332200¬ADE÷1547332200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷OYDbUJKp¬WU÷newfoundland¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷xxI2Twzi¬WV÷adirondack-thunder¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~~
4
1547702713
515
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷vqe9OHXf¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷xMwpaM6h¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷GCxlbtMb¬WV÷wheeling-nailers¬~AA÷QyFYUJfR¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷YZiKr1MB¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷CQjOsLyI¬WV÷atlanta-gladiators¬~AA÷M704PcIl¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷pELx1rxt¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷ravt02in¬WV÷jacksonville-icemen¬~AA÷vuLL3dEI¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷hC0yFaxe¬WV÷brampton-beast¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷EL1XFuNl¬WU÷reading-royals¬~AA÷pro4Cmja¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷WOlBJLk7¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷U97EIu5D¬WV÷orlando-solar-bears¬~AA÷IVJP2GTO¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷AmetEJi1¬WU÷worcester-railers¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷lvfpDw77¬WV÷newfoundland¬~AA÷IZgDNym1¬AD÷1547856900¬ADE÷1547856900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷YmXhc0y5¬WU÷maine-mariners¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷CvWddKjB¬WV÷manchester-monarchs¬~AA÷CdgHMe27¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷K4Z4fbLN¬WV÷cincinnati-cyclones¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷61V0ev6H¬WU÷kalamazoo-wings¬~AA÷QacLLFHD¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷2TO9gIzU¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷4xBykxqo¬WV÷indy-fuel¬~AA÷UXN1U7LD¬AD÷1547859900¬ADE÷1547859900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷WraJDLLo¬WU÷wichita-thunder¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷AZcNCuyh¬WV÷kansas-city-mavericks¬~AA÷6coVCujt¬AD÷1547863500¬ADE÷1547863500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷61iWAJ54¬WV÷florida-everblades¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷hbmSBajb¬WU÷rapid-city-rush¬~AA÷0YaYBa5n¬AD÷1547863500¬ADE÷1547863500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷0OjzAwLA¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷vFkv9czH¬WV÷tulsa-oilers¬~AA÷vPbxBJKh¬AD÷1547863800¬ADE÷1547863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷fP88iV4q¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷YF7CjkKk¬WV÷allen-americans¬~AA÷WY77Ra6P¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷2srSyNq8¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷GpnWzsaE¬WV÷brampton-beast¬~AA÷WxMPWuQE¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷4f03nqNn¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷roa7o3xg¬WV÷atlanta-gladiators¬~AA÷ziho9ck5¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷tIl3DCR2¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷K8m7CWt9¬WV÷jacksonville-icemen¬~AA÷UDik8H4B¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷lrhBBjdF¬WU÷reading-royals¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷SYjFAABL¬WV÷wheeling-nailers¬~AA÷bJ0WdH9e¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷E5XYAwer¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷QuywAcAl¬WV÷orlando-solar-bears¬~AA÷8faZMJEt¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷x0zuZKTQ¬WV÷newfoundland¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷b9yyz1EK¬WU÷worcester-railers¬~AA÷84jg7yKH¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷ActK9UQR¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷nJXo5lZr¬WV÷toledo-walleye¬~AA÷Quob6eZN¬AD÷1547944500¬ADE÷1547944500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷ttXk48lk¬WU÷indy-fuel¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷KWVg3S3e¬WV÷cincinnati-cyclones¬~AA÷4Wq25FlU¬AD÷1547946300¬ADE÷1547946300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷ng2j2nJ1¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷Qq1f16Y7¬WV÷wichita-thunder¬~AA÷thL7QbKu¬AD÷1547949900¬ADE÷1547949900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷vmkxQkB8¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷hjgtP9QE¬WV÷florida-everblades¬~AA÷hSOBPIZo¬AD÷1547949900¬ADE÷1547949900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷zFroOTuL¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷E5skNmeR¬WV÷tulsa-oilers¬~AA÷ziEGOxkh¬AD÷1547950200¬ADE÷1547950200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷6cZGI73r¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷plYKHRIl¬WV÷allen-americans¬~AA÷EsDKNd4b¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷SCNPGoYf¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷vmRTF5m1¬WV÷indy-fuel¬~AA÷E5e7EhRp¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷jFMDBBDC¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷4IQHAVSI¬WV÷orlando-solar-bears¬~
4
1547702713
457
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan ECHL 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com ECHL 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, ECHL 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. ECHL 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). ECHL 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!