AHL 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Hokey ABD AHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷ERnymCXi¬AD÷1547692200¬ADE÷1547692200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷QPzq32ME¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷ILbCozis¬WV÷stockton-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷YV9lP8uo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷WQghtuF1¬WV÷grand-rapids-griffins¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷2iklsLae¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬~AA÷zylXmhIo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷AHhduaU7¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷CMWv4r78¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷I54JUUHN¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷CMA9l37L¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷6qADmNMR¬WV÷belleville-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷MwBAWjmB¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷O0UESLp2¬WU÷binghamton-devils¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷x4Idi5N2¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷vF5FVA2H¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷YVB5kqhF¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷GfH0jPx9¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷rmC6XWX4¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷SYz6UsGk¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷AcQAT1Ve¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷lQC2YCIb¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷Wlzyz4hS¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷lrx2VN0q¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷CS3NTlXT¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷tx1uqsVr¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷O0jpr1pk¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zN8bZh3h¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷AZoSyQNF¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷hbyXzpwM¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷E7KkyFYu¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷n10XFr1d¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷OIqGvSwc¬WV÷san-diego-gulls¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hbJgzZmn¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷29rKwng3¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷dWsOx689¬WV÷milwaukee-admirals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷lS7rTHtJ¬AD÷1547420400¬ADE÷1547420400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷Em2PH4Wq¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷8A1TGOoj¬WV÷stockton-heat¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Ay9vUcRC¬AD÷1547416800¬ADE÷1547416800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷dWLhNQ8M¬WU÷hershey-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷veBcMpOS¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~~
4
1547702761
603
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷r1iunWnb¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1547700777¬BX÷18¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷dCcGpf6m¬WU÷san-diego-gulls¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷xOEDqELg¬WV÷texas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷4GulpAHA¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷OvHPtC5C¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷636UuWKI¬WV÷belleville-senators¬~AA÷Mijqoj24¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷GEDHrYz0¬WU÷utica-comets¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷AyDLshj6¬WV÷binghamton-devils¬~AA÷CtqdrlnN¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zJpragLt¬WU÷providence-bruins¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷IszmbDzm¬WV÷springfield-thunderbirds¬~AA÷IJqhqUWG¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷pf5YvjzP¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷Y9bG3ZCP¬WV÷rochester-americans¬~AA÷jXs0s81T¬AD÷1547856900¬ADE÷1547856900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷GShjcXkg¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Akhfdi5a¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬~AA÷f1nLxS9p¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷ltibeBK5¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6Ho3fVZB¬WV÷cleveland-monsters¬~AA÷YioPynPj¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷p8p7gkkI¬WU÷iowa-wild¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷vVqBh94O¬WV÷ontario-reign¬~AA÷neZ60V1i¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷hYmFiTJU¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷KO1JdLGu¬WV÷grand-rapids-griffins¬~AA÷0bwBakHc¬AD÷1547863500¬ADE÷1547863500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷bF0NeuWo¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷6u0Rfaoh¬WV÷tucson-roadrunners¬~AA÷MDRJcToA¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷zLiriHpH¬WV÷stockton-heat¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷tbhvhcVA¬WU÷bakersfield-condors¬~AA÷rNSFb9W3¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷pWbVgJ0b¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷SflzgwG4¬WV÷texas-stars¬~AA÷jmWNdm1G¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷EBjnjy0N¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷WnoikeFT¬WV÷cleveland-monsters¬~AA÷UwVRe7GM¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷YeXIpFNp¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷naL09b0o¬WV÷san-antonio-rampage¬~AA÷C2KWfRVS¬AD÷1547938800¬ADE÷1547938800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷tbE97xVc¬WV÷toronto-marlies¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷bZO48IFi¬WU÷charlotte-checkers¬~AA÷dQhkD8oc¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷KCe0ch7j¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷6FGzMypi¬WV÷providence-bruins¬~AA÷K896lP8d¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷OtAU2EqT¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷tMddbYip¬WV÷milwaukee-admirals¬~AA÷zHigCS03¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷p6FvLeac¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷vTErKFE3¬WV÷springfield-thunderbirds¬~AA÷tIA2k5gj¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷SEGL4zFG¬WU÷iowa-wild¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷Aw6Q3fUM¬WV÷ontario-reign¬~AA÷neBbjovp¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷KlDD6dp4¬WU÷utica-comets¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷lOHH5GaA¬WV÷belleville-senators¬~AA÷UwicBnG9¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷hWInJZT9¬WU÷binghamton-devils¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷ze8iIgqG¬WV÷syracuse-crunch¬~AA÷Q5p69QpM¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷KpZSb5re¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷29OXcPc1¬WV÷rochester-americans¬~AA÷rse1A6VF¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷CKVK0RDr¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷tfzPaoTl¬WV÷hershey-bears¬~AA÷4dqA8p0S¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷EqSycqD7¬WU÷chicago-wolves¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷SnGJLSk8¬WV÷rockford-icehogs¬~AA÷Mkoy448q¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷6wFNKn5E¬WU÷stockton-heat¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷OE9SJ6KK¬WV÷texas-stars¬~AA÷0tpu3ONk¬AD÷1547949900¬ADE÷1547949900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷258WIQZQ¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷KpebEprr¬WV÷tucson-roadrunners¬~AA÷r5Zq2rwd¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷Yma2D4cl¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷GCl7COCf¬WV÷bakersfield-condors¬~AA÷d8wl12h2¬AD÷1548007200¬ADE÷1548007200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷2TnFA2s7¬WV÷toronto-marlies¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷f3mBBrS0¬WU÷charlotte-checkers¬~AA÷l2QZO5p9¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷dST5XPlK¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷jkT9Wq4Q¬WV÷hershey-bears¬~AA÷ABRVPoV2¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷tKoJ9MdD¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷rPP1Y5ZD¬WV÷san-antonio-rampage¬~AA÷6wLvOPaF¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷AZ9tRNRm¬WV÷hartford-wolf-pack¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷hbFyS3Cs¬WU÷providence-bruins¬~~
4
1547702761
547
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan AHL 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AHL 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AHL 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AHL 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). AHL 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!