Summer Koshien 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Beyzbol Japonya Summer Koshien2018

results
SA÷6¬~ZA÷JAPONYA: Summer Koshien¬ZEE÷f3H45mwM¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷zBxMXPg4¬ZD÷p¬ZE÷Ms9oFUrU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_f3H45mwM¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/japonya/summer-koshien/¬ZX÷06Japonya 007aponya0020000000186000Summer Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷lnlOWVln¬AD÷1534827600¬ADE÷1534827600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷zujykhho¬WU÷kanaashi-nogyo¬WF÷5¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷lrvJDyVo¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬WG÷15¬WI÷0¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬BJ÷6¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷X¬~AA÷EHs1YEkA¬AD÷1534735800¬ADE÷1534735800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷ELDCCAZ9¬WU÷saibi¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷MoDGBUlG¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷3¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬~AA÷dtX5XY4G¬AD÷1534726800¬ADE÷1534726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷0xCKAl4M¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Daigaku DaiSan¬JB÷r11P98JS¬WV÷nihon-daigaku-daisan¬WG÷10¬WI÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷6i85lWqN¬AD÷1534573800¬ADE÷1534573800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷2yJOTv70¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷9¬WH÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷OMI¬AF÷Omi¬JB÷tSHSSbM6¬WV÷omi¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OSI0kCUG¬AD÷1534564800¬ADE÷1534564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Daigaku DaiSan¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Daigaku DaiSan¬JA÷69PFV0xl¬WU÷nihon-daigaku-daisan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷WTA¬AF÷Shimonoseki Kokusai¬JB÷p0OJUKif¬WV÷shimonoseki-kokusai¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷pxKdjhFA¬AD÷1534555800¬ADE÷1534555800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hotoku Gakuen¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOT¬AE÷Hotoku Gakuen¬JA÷jqKpyNEQ¬WU÷hotoku-gakuen¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷MAR¬AF÷Saibi¬JB÷CnQBWtNs¬WV÷saibi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷G2FhiYa4¬AD÷1534546800¬ADE÷1534546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷URA¬AF÷Urawa Gakuin¬JB÷8KUux3aK¬WV÷urawa-gakuin¬WG÷5¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷UTVywqpE¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷12¬WH÷0¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷6¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷1¬~AA÷jTZXK93M¬AD÷1534487400¬ADE÷1534487400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Daigaku DaiSan¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Daigaku DaiSan¬JA÷IiuKQsNu¬WU÷nihon-daigaku-daisan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷10¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷JAE¬AF÷Ryukoku Heian¬JB÷WfqOP1xn¬WV÷ryukoku-heian¬WG÷4¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OltBLiI0¬AD÷1534478400¬ADE÷1534478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shimonoseki Kokusai¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WTA¬AE÷Shimonoseki Kokusai¬JA÷G69nlZm0¬WU÷shimonoseki-kokusai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷1¬WN÷KIC¬AF÷Kisarazu Sogo¬JB÷EiSkmg36¬WV÷kisarazu-sogo¬WG÷9¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷hhGbdfd2¬AD÷1534469400¬ADE÷1534469400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kanaashi Nogyo¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama¬JB÷2VDd2MJu¬WV÷yokohama-high-school¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷KAN¬AE÷Kanaashi Nogyo¬JA÷C6xiswlU¬WU÷kanaashi-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬~AA÷lp93cWf0¬AD÷1534460400¬ADE÷1534460400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMI¬AE÷Omi¬JA÷j9ZyI92C¬WU÷omi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷14¬WH÷0¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷WTA¬AF÷Tokoha Kikigawa¬JB÷pWYuHTHI¬WV÷tokoha-kikigawa¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷Kt9wMYWn¬AD÷1534401000¬ADE÷1534401000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷IHO78ND6¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷PAV¬AF÷Takaoka Shogyo¬JB÷0tEC7sTC¬WV÷takaoka-shogyo¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷04f8muEg¬AD÷1534392000¬ADE÷1534392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷bwPUll23¬WU÷saibi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷HAN¬AF÷Kochi Shogyo¬JB÷SCTYm8H9¬WV÷kochi-shogyo¬WG÷8¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷OEVo6Uut¬AD÷1534383000¬ADE÷1534383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nishogakusha¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTA¬AE÷Nishogakusha¬JA÷CGuGK92N¬WU÷nishogakusha¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa Gakuin¬JB÷UizLJTHT¬WV÷urawa-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬~AA÷WbDuSsSI¬AD÷1534374000¬ADE÷1534374000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hotoku Gakuen¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOT¬AE÷Hotoku Gakuen¬JA÷IJPkLZR7¬WU÷hotoku-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷8¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷AIC¬AF÷Aichi Kogyo Daigaku Meiden¬JB÷WMDXqJ48¬WV÷aichi-kogyo-daigaku-meiden¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~
6
1547628044
55
fixtures
6
1547628044
0
YARDIM: Şu anda Beyzbol/Japonya bölümünde yer alan Summer Koshien 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Summer Koshien 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Summer Koshien 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Summer Koshien 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Summer Koshien 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!