Spring Koshien 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Beyzbol Japonya Spring Koshien2018

results
SA÷6¬~ZA÷JAPONYA: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷EZIr94xt¬ZD÷p¬ZE÷48wA94wK¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/japonya/spring-koshien/¬ZX÷06Japonya 007aponya0010000000186000Spring Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷ETPrgfl4¬AD÷1522812600¬ADE÷1522812600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷zJYQlhpI¬WU÷chiben-wakayama¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷UuYUmCaO¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬~AA÷buEaP8qc¬AD÷1522729800¬ADE÷1522729800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷vewVuEjk¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬WN÷LEG¬AF÷Mie¬JB÷IoxZvY5e¬WV÷mie¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷3 ekstra inning oynadı.¬~AA÷G2JhGA5j¬AD÷1522720800¬ADE÷1522720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷KIfX2Pzl¬WU÷tokai-sagami¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Wakayama¬JB÷b9gy2qjf¬WV÷chiben-wakayama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷3¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷4¬BR÷0¬BT÷2¬~AA÷vs62UMdj¬AD÷1522566000¬ADE÷1522566000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷xUaCTT0B¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷5¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷KhkHSmGH¬WV÷kanazawa-seiryo¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬~AA÷xr5JNLNI¬AD÷1522557000¬ADE÷1522557000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin¬JA÷0nXPpLHA¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷4¬BC÷5¬BE÷0¬BG÷2¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷TAK¬AF÷Hanamaki Higashi¬JB÷vwWTquXG¬WV÷hanamaki-higashi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷hjV6r2bh¬AD÷1522548000¬ADE÷1522548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELE¬AF÷Soseikan¬JB÷re4KJT0L¬WV÷soseikan¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷Ui0GK9oF¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷2¬AM÷1 ekstra inning oynadı.¬~AA÷CvE9qrqn¬AD÷1522539000¬ADE÷1522539000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷8xC7MVG2¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa¬JB÷nTABLkW8¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷CbxnMEoL¬AD÷1522479600¬ADE÷1522479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMI¬AE÷Omi¬JA÷SOeJXw3r¬WU÷omi¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷SEI¬AF÷Kanazawa Seiryo¬JB÷6FfNWcIl¬WV÷kanazawa-seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AM÷1 ekstra inning oynadı.¬~AA÷Y7wrNfWE¬AD÷1522470600¬ADE÷1522470600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mie¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTO¬AF÷Otokuni¬JB÷zTXkk6YF¬WV÷otokuni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷LEG¬AE÷Mie¬JA÷OhUojnJ9¬WU÷mie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷4YYwOzH8¬AD÷1522461600¬ADE÷1522461600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanamaki Higashi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Hanamaki Higashi¬JA÷2wtwh8lc¬WU÷hanamaki-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷HIK¬AF÷Hikone Higashi¬JB÷tUvsiS33¬WV÷hikone-higashi¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷1 ekstra inning oynadı.¬~AA÷QszzPG12¬AD÷1522452600¬ADE÷1522452600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meishu Gakuen Hitachi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meishu Gakuen Hitachi¬JA÷zXmiU4dj¬WU÷meishu-gakuen-hitachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷ENneTOBd¬WV÷osaka-toin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷X¬~AA÷M99gGOc2¬AD÷1522386000¬ADE÷1522386000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chiben Gakuen¬JB÷Gn7KZQYS¬WV÷chiben-gakuen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan¬JA÷h8bnVpsp¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬AM÷1 ekstra inning oynadı.¬~AA÷865kH4rd¬AD÷1522377000¬ADE÷1522377000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KPV¬AF÷Kokugakuin¬JB÷rZ8Cym4G¬WV÷kokugakuin¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama¬JA÷MP7Gz7JM¬WU÷chiben-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷Eq6oIpTk¬AD÷1522368000¬ADE÷1522368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nihon Koku Ishikawa¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIH¬AE÷Nihon Koku Ishikawa¬JA÷xMwCw9Z3¬WU÷nihon-koku-ishikawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷DER¬AF÷Meitoku Gijuku¬JB÷GCxGxTlA¬WV÷meitoku-gijuku¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~
6
1547627422
35
fixtures
6
1547627422
0
YARDIM: Şu anda Beyzbol/Japonya bölümünde yer alan Spring Koshien 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Spring Koshien 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Spring Koshien 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Spring Koshien 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Spring Koshien 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!