NBA skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD NBA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷UL50eIm4¬AD÷1547778600¬ADE÷1547778600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷8EPcJzT1¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AZ÷0¬AG÷128¬AT÷122¬BI÷6¬BA÷39¬BC÷24¬BE÷33¬BG÷26¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷86VYsK52¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷138¬AU÷122¬BJ÷16¬BB÷27¬BD÷40¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷jV6ddbYc¬AD÷1547776800¬ADE÷1547776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷z1RkLdbk¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷42¬BG÷32¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UNQgKGDe¬WV÷chicago-bulls¬AH÷105¬BB÷30¬BD÷17¬BF÷26¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷0McJsEye¬AD÷1547771400¬ADE÷1547771400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Icdayq8T¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷34¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷bivSW2Gp¬WV÷phoenix-suns¬AH÷109¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷Me2hcvJi¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷GGpJQIzS¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷20¬BC÷43¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷McNoMxqq¬WV÷sacramento-kings¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷r53lbK3o¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8jsBSv6F¬WU÷indiana-pacers¬AG÷96¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷xQoFRbLL¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷28¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷t0P5ZzRp¬AD÷1547755200¬ADE÷1547755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nyg2U0y3¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷33¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷Uar7TKj9¬WV÷new-york-knicks¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷11¬AM÷NBA Global Games. Oynaniyor: O2 Arena, London.¬AW÷1¬~AA÷67YwvHIT¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷Mc1G6cqd¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷147¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷44¬BG÷37¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷z1kbVtMd¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷140¬BB÷39¬BD÷32¬BF÷38¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷CpZZvc3N¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QV778JEq¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷109¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷37¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷r72C7wUk¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷41¬AW÷1¬~AA÷YgzWuwlH¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷fqozRRUA¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷30¬BC÷32¬BE÷38¬BG÷29¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷l6pvQopH¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷112¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷GIuRtJYA¬AD÷1547688600¬ADE÷1547688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷bHiRSm0b¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷101¬BA÷35¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷21¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷ttsWR7F4¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷MVbFrfMl¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷v7cexPhN¬WV÷toronto-raptors¬AH÷108¬BB÷36¬BD÷17¬BF÷30¬BH÷25¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ppbiw5wH¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷30¬BC÷34¬BE÷23¬BG÷30¬AW÷1¬~AA÷xStNsaJ4¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷QkvKU9Vo¬WU÷houston-rockets¬AZ÷0¬AG÷142¬AT÷131¬BI÷11¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷40¬BG÷37¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷KQhNTTph¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷145¬AU÷131¬BJ÷14¬BB÷34¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷46¬AW÷1¬~AA÷r5sJru4b¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷Q5GaYRMU¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷nauGVkGu¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷41¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷U1wFqLlh¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷IuDizlhI¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷120¬AT÷109¬BI÷11¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷32¬BG÷19¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷C2CeZ77O¬WV÷orlando-magic¬AZ÷0¬AH÷115¬AU÷109¬BJ÷6¬BB÷34¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷nwlAp1Zo¬AD÷1547609400¬ADE÷1547609400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷vkEmyUxC¬WV÷chicago-bulls¬AH÷100¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷32¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷MDJrxAN5¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷32¬BG÷31¬AW÷1¬~AA÷8nk6osKu¬AD÷1547604000¬ADE÷1547604000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷l0LzvWhg¬WU÷denver-nuggets¬AG÷111¬BA÷38¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷rNKvwj8a¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷142¬BB÷51¬BD÷28¬BF÷33¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷WCb1QclU¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷f1SRuhOt¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷30¬BC÷39¬BE÷24¬BG÷31¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xQHWvCwm¬WV÷miami-heat¬AH÷86¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷hMacRwZN¬AD÷1547598600¬ADE÷1547598600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷hht0pYFP¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷126¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷41¬BH÷26¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷4xmILlwP¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷142¬BA÷25¬BC÷45¬BE÷27¬BG÷45¬AW÷1¬~AA÷AcAhSJJH¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷rNb9NA8C¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷38¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷35¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷QolEMUNI¬WV÷phoenix-suns¬AH÷97¬BB÷19¬BD÷32¬BF÷22¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷df6lTa4B¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷zce1PWw0¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷149¬BA÷40¬BC÷43¬BE÷32¬BG÷34¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷UJf5Ojg6¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷107¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷17¬AW÷1¬~~
3
1547815182
736
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷KAbDhGXM¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ve9HZeDr¬WU÷boston-celtics¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷8UDLYFSl¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬~AA÷Qma9gdIG¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷fNXpuIkL¬WU÷detroit-pistons¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xnNkvx5R¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷Cpe5fx3A¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷ncUxsvL8¬WU÷orlando-magic¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷tKTttbzF¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~AA÷b1cHizmT¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷nLCPXZse¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷Uq2UWgc1¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬~AA÷2V1xmfep¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷SUKXVDC7¬WU÷utah-jazz¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tY8Ffck8¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~AA÷fPlOAcmi¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Gj1SieZQ¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷YVmfmFsr¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬~AA÷tM0tnEAj¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷KO7JgH4E¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷x02OhyKK¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬~AA÷8ShS9H2c¬AD÷1547929800¬ADE÷1547929800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷nZibnZdl¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷Ucs3ogCf¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷jirX8yI3¬AD÷1547935200¬ADE÷1547935200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷GEuBqXt7¬WV÷phoenix-suns¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷8lt7pDR0¬WU÷charlotte-hornets¬AW÷1¬~AA÷zs98kmHr¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷OK2x0hRm¬WV÷sacramento-kings¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷6q8X0YBs¬WU÷detroit-pistons¬AW÷1¬~AA÷bHou7FnG¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷ADM16flK¬WU÷indiana-pacers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷4zM55E3Q¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷Ussy8eX9¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷f5vFridD¬WU÷orlando-magic¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷dAIc7zZD¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬~AA÷I5bDl7Wl¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷2B1taCtf¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷dY0pbWe0¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬~AA÷romOtYj1¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷xrwWVMVj¬WU÷toronto-raptors¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷joRDf68i¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬~AA÷GjHGmRoe¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷884lcjB6¬WU÷chicago-bulls¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷jXggdAQC¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬~AA÷ADGKno11¬AD÷1547947800¬ADE÷1547947800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷UNhceUuJ¬WU÷houston-rockets¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷GCA43RXu¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬~AA÷l4FOo5G7¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷f3982omn¬WU÷denver-nuggets¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷xSbD152h¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬~AA÷QLb7Alg8¬AD÷1548025200¬ADE÷1548025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷jV2H0PHb¬WU÷indiana-pacers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷ph2LaqX4¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬~AA÷bZdF8SNK¬AD÷1548028800¬ADE÷1548028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷UeWPdsHN¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷OIVTe1WT¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬~AA÷4CcB988E¬AD÷1548028800¬ADE÷1548028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷Or1Pb3nB¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷j5XLcN1H¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬~AA÷Cx1J7nwR¬AD÷1548091800¬ADE÷1548091800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷0vNeiLvo¬WU÷new-york-knicks¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷2q1vG4Ho¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬~AA÷IJwn36or¬AD÷1548093600¬ADE÷1548093600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷tz0rFOWi¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷A94nErnb¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬~AA÷dAxj2Q0l¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷l03jD214¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷WOheCMGA¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬~AA÷4zxf1pGf¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷radaBtWG¬WU÷washington-wizards¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷xMe3A0oN¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬~AA÷rRzb04V0¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷GCf79K0T¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷d6xz5v9p¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬~AA÷QkQ2aOp7¬AD÷1548102600¬ADE÷1548102600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷l0PLSs1i¬WV÷sacramento-kings¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷zcyv4bOj¬WU÷brooklyn-nets¬AW÷1¬~
3
1547815182
560
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
NBA canlı skorları CanliSkor.com sayfalarında! Sonraki maçlar: 19.01. Boston Celtics - Memphis Grizzlies, Detroit Pistons - Miami Heat, Orlando Magic - Brooklyn Nets, Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs, Utah Jazz - Cleveland Cavaliers, Los Angeles Clippers - Golden State Warriors, Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans, Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder, 20.01. Charlotte Hornets - Phoenix Suns, Detroit Pistons - Sacramento Kings, Indiana Pacers - Dallas Mavericks, Orlando Magic - Milwaukee Bucks. NBA canlı skorlarını, maç sonuçlarını, fikstür ve NBA puan durumunu takip edin!
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!