NBA G League 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Basketbol ABD NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷dlXzehl7¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷AyTD3f2D¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷24¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷WpU94zm7¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷32¬~AA÷2RXWeYY0¬AD÷1547690400¬ADE÷1547690400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷zJz16dIf¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷113¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷36¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷E9Z45GX0¬WV÷stockton-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷43¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷19¬~AA÷OzZSdEJf¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷ULXh8Imr¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷32¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷32¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷tdyc7x3l¬WV÷westchester-knicks¬AH÷108¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷23¬~AA÷dE2Wcf4l¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷pldMDvQK¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷133¬BA÷15¬BC÷40¬BE÷40¬BG÷38¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷OveQCbuR¬WV÷iowa-wolves¬AH÷122¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷34¬~AA÷IN3Sbzkr¬AD÷1547659800¬ADE÷1547659800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷xOhEF0e8¬WU÷wisconsin-herd¬AG÷132¬BA÷36¬BC÷36¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷GEiIEKAE¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷137¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷38¬BH÷36¬~AA÷0rH03GtR¬AD÷1547654400¬ADE÷1547654400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷MFARic31¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷28¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷22¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷zJEVjHI7¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷88¬BB÷15¬BD÷29¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷4GNi5xCE¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷KWgeauBR¬WU÷memphis-hustle¬AG÷106¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷37¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷MutNfaJr¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷26¬BH÷37¬~AA÷nuDd4dRK¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷l2CJgJYl¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷105¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷16¬BG÷26¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷ShBNhwle¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷38¬BH÷20¬~AA÷QPOm6Id8¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷C6jm11tF¬WU÷canton-charge¬AG÷92¬BA÷19¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷Q9fi0LeL¬WV÷northern-arizona-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷34¬BD÷17¬BF÷32¬BH÷23¬~AA÷xAV5sZJ7¬AD÷1547568000¬ADE÷1547568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷ji2v3NB2¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷29¬BC÷37¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷TAK¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷Us1r2sR8¬WV÷capital-city-go-go¬AH÷105¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷bJW1rF41¬AD÷1547517600¬ADE÷1547517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷OpAhuKJe¬WU÷salt-lake-city-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷30¬BC÷41¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷2y9dvvZ1¬WV÷westchester-knicks¬AH÷113¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷29¬BH÷39¬~AA÷Gfscqeke¬AD÷1547510400¬ADE÷1547510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷UoHqstkq¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷26¬BE÷27¬BG÷30¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷tMKmt04k¬WV÷agua-caliente-clippers¬AH÷90¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷16¬BH÷28¬~AA÷4Kwgpyzk¬AD÷1547420400¬ADE÷1547420400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷YFVDn2RL¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷34¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷34¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷C6UHoMtS¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷107¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷24¬~AA÷AcvkoHKr¬AD÷1547416800¬ADE÷1547416800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷Gvy9mrCF¬WV÷grand-rapids-drive¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷24¬BH÷36¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷xlx5lOd9¬WU÷iowa-wolves¬AG÷108¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷32¬BG÷27¬~AA÷YXGL2qjG¬AD÷1547413200¬ADE÷1547413200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷UNYdjpSd¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷35¬BG÷29¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷rRx1k4s3¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷109¬BB÷17¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷33¬~
3
1547769757
348
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-g-league/¬ZX÷01ABD 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷AiyufC3D¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷OvHeSwuE¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷zHqPAB9t¬WV÷raptors¬~AA÷CdFNIetE¬AD÷1547780400¬ADE÷1547780400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷IuZT9VOn¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷dWXX8kvg¬WV÷stockton-kings¬~AA÷jmERHFeK¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷4dXy89ga¬WU÷capital-city-go-go¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷rmWu7T85¬WV÷maine-red-claws¬~AA÷KMIVGZAQ¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷QBLp6mOB¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷vFPl57wI¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬~AA÷MV4cCgJs¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷YyPh4RhO¬WU÷long-island-nets¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷CSNd3o8U¬WV÷canton-charge¬~AA÷4ff2BDYm¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷C2f3OUwt¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷jgg7Nlgn¬WV÷iowa-wolves¬~AA÷GUc6AXmf¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷pGhBM88h¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷r1BELSNb¬WV÷memphis-hustle¬~AA÷AicA9i30¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷QP0JKnw5¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷4GaNJ6hB¬WV÷erie-bayhawks¬~AA÷lrdE8BI6¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷Yk4RIQ7H¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷Ct3VHpNN¬WV÷lakeland-magic¬~AA÷6JjJ7VXC¬AD÷1547861400¬ADE÷1547861400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷WQq2COpo¬WV÷south-bay-lakers¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷f5hzH4xU¬WU÷austin-toros-spurs¬~AA÷pAkN6kmJ¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷pUXqy8No¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷OKWmzSxh¬WV÷salt-lake-city-stars¬~AA÷bDw5VYPJ¬AD÷1547924400¬ADE÷1547924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷4WmoZohb¬WU÷raptors¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷rNnkY574¬WV÷greensboro-swarm¬~AA÷IcKyQCms¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷YBu2V3iN¬WU÷capital-city-go-go¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷C2v6UN6T¬WV÷wisconsin-herd¬~AA÷dlJuPW2m¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷4fWXPsFp¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷roVyP1Uj¬WV÷long-island-nets¬~AA÷4EIqOjIg¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷pj9Kmo7i¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷dQCOn5Mc¬WV÷lakeland-magic¬~AA÷CGs9UhuQ¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷jmjcWqxH¬WV÷delaware-blue-coats¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷xpngXPMA¬WU÷westchester-knicks¬~AA÷r5HmNAXa¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷jmCSoPy4¬WU÷canton-charge¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷UwBWpqiA¬WV÷maine-red-claws¬~AA÷QT6hMUn6¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷nF5yp36G¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Q54uqNLM¬WV÷iowa-wolves¬~AA÷vXAdLl2C¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷KS3qrsyT¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷dleBw1qp¬WV÷windy-city-bulls¬~AA÷YgA0K8HI¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷vDpGxLbj¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷I3qKyuEd¬WV÷texas-legends¬~AA÷Cp94JSWO¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷WKn10Ojc¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷ABo5ar63¬WV÷stockton-kings¬~AA÷l2hmrC9P¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷hzyAb2L9¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷6wuEcMzG¬WV÷santa-cruz-warriors¬~~
3
1547769757
327
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA G League 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA G League 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA G League 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA G League 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA G League 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!