LFA 1 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Polonya LFA 12018

results
SA÷5¬~ZA÷POLONYA: LFA 1¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷r1HxA1U2¬ZD÷p¬ZE÷YoW9lSnC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/polonya/lfa-1/¬ZX÷07Polonya 007olonya0180000000186000LFA 1 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷Ee2aBmi0¬AD÷1529848800¬ADE÷1529848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Angels Torun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Angels Torun¬JA÷SMbp9VrG¬WU÷angels-torun¬AG÷19¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn Lakers¬JB÷6Dcl8kbM¬WV÷olsztyn-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬~AA÷KY2eCTyf¬AD÷1529845200¬ADE÷1529845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patrioci Poznan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patrioci Poznan¬JA÷Wf5yBiE3¬WU÷patrioci-poznan¬AG÷7¬WN÷KRA¬AF÷Krakow Kings¬JB÷pb9uABT9¬WV÷krakow-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬~AA÷tr4iD9Mm¬AD÷1529755200¬ADE÷1529755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warsaw Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warsaw Sharks¬JA÷bs7TCDqi¬WU÷warsaw-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷RHI¬AF÷Rhinos Wyszkow¬JB÷xY5XBXbc¬WV÷rhinos-wyszkow¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷6¬~AA÷0WnfEk7s¬AD÷1529233200¬ADE÷1529233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Wroclaw¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷Kb2lkAip¬WU÷panthers-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷bk1hlU6j¬WV÷falcons-tychy¬AH÷0¬~AA÷bN0SIVbQ¬AD÷1529233200¬ADE÷1529233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seahawks Gdynia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdynia¬JA÷lGBIfWTM¬WU÷seahawks-gdynia¬AG÷7¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷2JFMgjqT¬WV÷lowlanders-bialystok¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬~AA÷401OJBqK¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilki Lodzkie¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilki Lodzkie¬JA÷S0N9dhaA¬WU÷wilki-lodzkie¬AG÷19¬WN÷RHI¬AF÷Rhinos Wyszkow¬JB÷6iMDeCEG¬WV÷rhinos-wyszkow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬~AA÷jccKKiUD¬AD÷1528635600¬ADE÷1528635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patrioci Poznan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patrioci Poznan¬JA÷KzK1bEUc¬WU÷patrioci-poznan¬AG÷23¬WN÷WIL¬AF÷Wilki Lodzkie¬JB÷bRI5cYq4¬WV÷wilki-lodzkie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬~AA÷A1KXdlx7¬AD÷1528552800¬ADE÷1528552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krakow Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krakow Kings¬JA÷z9FsgJhI¬WU÷krakow-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷SIL¬AF÷Silesia Rebels¬JB÷CYxByiNp¬WV÷silesia-rebels¬AH÷13¬~AA÷lhJyd8iD¬AD÷1528549200¬ADE÷1528549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warsaw Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warsaw Sharks¬JA÷QyRh0z0o¬WU÷warsaw-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬WN÷ANG¬AF÷Angels Torun¬JB÷xCUdafFi¬WV÷angels-torun¬AH÷0¬~ZA÷POLONYA: LFA 1 - Playofflar¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷d4Lt9Lq9¬ZD÷p¬ZE÷YoW9lSnC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/polonya/lfa-1/¬ZX÷07Polonya 007olonya0180000000243000LFA 1 - Play018offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷fyyzKO2R¬AD÷1532190600¬ADE÷1532190600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Wroclaw¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷KGg3nNro¬WU÷panthers-wroclaw¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷YJsoB6Lo¬WV÷lowlanders-bialystok¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷0lfd2UV9¬AD÷1531576800¬ADE÷1531576800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Wroclaw¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷CnGk2QFb¬WV÷falcons-tychy¬AH÷7¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Wroclaw¬JA÷YeHo360h¬WU÷panthers-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬~AA÷Mceh3AG3¬AD÷1531566000¬ADE÷1531566000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lowlanders¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lowlanders¬JA÷QVDw5SVu¬WU÷lowlanders-bialystok¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬WN÷SEA¬AF÷Seahawks Gdynia¬JB÷4MCs4non¬WV÷seahawks-gdynia¬AH÷16¬~AA÷fJgtANkk¬AD÷1530442800¬ADE÷1530442800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Falcons Tychy¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷SQOdc338¬WU÷falcons-tychy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬WN÷KRA¬AF÷Krakow Kings¬JB÷6HN0dNIE¬WV÷krakow-kings¬AH÷10¬~AA÷QqkxB3zq¬AD÷1530363600¬ADE÷1530363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seahawks Gdynia¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warsaw Sharks¬JB÷vBVEYJQ7¬WV÷warsaw-sharks¬AH÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdynia¬JA÷0KWAZaB1¬WU÷seahawks-gdynia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬~
5
1547628298
53
fixtures
5
1547628298
0
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Polonya bölümünde yer alan LFA 1 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com LFA 1 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, LFA 1 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. LFA 1 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. LFA 1 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!