CFL skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Kanada CFL2019

results
5
1547628213
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷GjZIi8WB¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000152000CFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷IoUAvajq¬AD÷1558900800¬ADE÷1558900800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷dl72fKxq¬WV÷bc-lions¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷vDd7gvhk¬WU÷edmonton-eskimos¬~AA÷dxTEwJ5k¬AD÷1559228400¬ADE÷1559228400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montréal Alouettes¬JB÷I3eBhb7e¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷nw0FiIM1¬WU÷toronto-argonauts¬~AA÷QBXIxwLe¬AD÷1559349000¬ADE÷1559349000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Eskimos¬JB÷QTbJjxx8¬WV÷edmonton-eskimos¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷U1PaaUu8¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬~AA÷42WMycz2¬AD÷1559350800¬ADE÷1559350800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷Snr3bleE¬WV÷saskatchewan-roughriders¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷M9s7c8AK¬WU÷calgary-stampeders¬~AA÷67A50tD2¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷00tBdSPQ¬WV÷hamilton-tiger-cats¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷tfOwhnYs¬WU÷ottawa-redblacks¬~AA÷IsE9a0S8¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷KpNsi6ml¬WV÷toronto-argonauts¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7MojQ2f¬WU÷hamilton-tiger-cats¬~AA÷C4DDbKsF¬AD÷1559863800¬ADE÷1559863800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montréal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷SAQkkpI0¬WV÷ottawa-redblacks¬WM÷MON¬AE÷Montréal Alouettes¬JA÷AZFfl4X6¬WU÷montreal-alouettes¬~AA÷lUzsshCs¬AD÷1559869200¬ADE÷1559869200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷GW2tC7PD¬WU÷saskatchewan-roughriders¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lQEbmOnD¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬~AA÷65VotCRm¬AD÷1559959200¬ADE÷1559959200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷fN1pBRvK¬WV÷calgary-stampeders¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷xnikAofQ¬WU÷bc-lions¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QDCthU1a¬ZD÷t¬ZE÷zmUhoU4i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/kanada/cfl/¬ZX÷07Kanada 006Kanada0010000000186000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷pdUkuWtf¬AD÷1560468600¬ADE÷1560468600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷E7rH552s¬WU÷hamilton-tiger-cats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷8UsL4PHm¬WV÷saskatchewan-roughriders¬AW÷1¬~AA÷vJTgvjd0¬AD÷1560560400¬ADE÷1560560400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Eskimos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montréal Alouettes¬JB÷4dyU23n0¬WV÷montreal-alouettes¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Eskimos¬JA÷nLtP3qXg¬WU÷edmonton-eskimos¬AW÷1¬~AA÷hMXcwAB6¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷rmzY1N16¬WU÷calgary-stampeders¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷xAZy1sHC¬WV÷ottawa-redblacks¬AW÷1¬~AA÷zoN2xUQC¬AD÷1560650400¬ADE÷1560650400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷lpwt01WI¬WU÷bc-lions¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷lOul8bOu¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬AW÷1¬~
5
1547628213
90
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Kanada bölümünde yer alan CFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. CFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!