LNFA Serie A 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu İspanya LNFA Serie A2019

results
5
1547627246
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷İSPANYA: LNFA Serie A¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷İspanya¬ZC÷OfF96OCO¬ZD÷p¬ZE÷nHUbZodP¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/ispanya/lnfa-serie-a/¬ZX÷07İspanya 007spanya0010000000186000LNFA Serie A012erie A000¬ZCC÷0¬ZAF÷İspanya¬~AA÷ELu0oKQE¬AD÷1547906400¬ADE÷1547906400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gijon Mariners¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIJ¬AE÷Gijon Mariners¬JA÷IXdGLTTu¬WU÷gijon-mariners¬WN÷DOL¬AF÷Rivas Osos¬JB÷dOeKKmqn¬WV÷rivas-osos¬~AA÷Wdz5pvtL¬AD÷1547911800¬ADE÷1547911800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Granada Lions¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Granada Lions¬JA÷xzDHJ7bh¬WU÷granada-lions¬WN÷MIG¬AF÷Fuengirola Potros¬JB÷GQBLIRDb¬WV÷fuengirola-potros¬~AA÷AmZ8qbeR¬AD÷1547911800¬ADE÷1547911800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷AmBPHoT4¬WU÷mallorca-voltors¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷OjFTG5rB¬WV÷zaragoza-hurricanes¬~AA÷QDvvvxJl¬AD÷1547982000¬ADE÷1547982000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Demons¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Demons¬JA÷CEW5cHsj¬WU÷black-demons¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷j5V9dycd¬WV÷murcia-cobras¬~AA÷SSLzuI3r¬AD÷1547982000¬ADE÷1547982000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷6F4YFPcH¬WU÷coslada-camioneros¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Black Ravens¬JB÷ruS1bcSq¬WV÷santiago-black-ravens¬~AA÷8xUrwdYf¬AD÷1547982000¬ADE÷1547982000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia Firebats¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valencia Firebats¬JA÷hA9hLKZd¬WU÷valencia-firebats¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷4pDdKvk3¬WV÷badalona-dracs¬~AA÷nTSnxGm1¬AD÷1549119600¬ADE÷1549119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivas Osos¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷b7C0Jb49¬WU÷rivas-osos¬WN÷COS¬AF÷Coslada Camioneros¬JB÷xbB4IIJF¬WV÷coslada-camioneros¬~AA÷G2Xjyz37¬AD÷1549121400¬ADE÷1549121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Granada Lions¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Granada Lions¬JA÷fZ59HxZL¬WU÷granada-lions¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷YP4DGdlS¬WV÷murcia-cobras¬~AA÷fgWfzfID¬AD÷1549189800¬ADE÷1549189800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷j5iuCGdq¬WU÷badalona-dracs¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷48eqBzCk¬WV÷zaragoza-hurricanes¬~AA÷bRdyqnMD¬AD÷1549191600¬ADE÷1549191600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷nXplAfRe¬WU÷fuengirola-potros¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷QNqh9Et2¬WV÷black-demons¬~AA÷CU0ur6yK¬AD÷1549191600¬ADE÷1549191600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santiago Black Ravens¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santiago Black Ravens¬JA÷vumZXcJ2¬WU÷santiago-black-ravens¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷IVowXHY8¬WV÷gijon-mariners¬~AA÷6i0qsQjQ¬AD÷1549191600¬ADE÷1549191600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia Firebats¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷EcunVe3L¬WV÷mallorca-voltors¬WM÷VAL¬AE÷Valencia Firebats¬JA÷0fyrWylF¬WU÷valencia-firebats¬~AA÷80nBxpas¬AD÷1549724400¬ADE÷1549724400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivas Osos¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷8KvjUFIR¬WU÷rivas-osos¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Black Ravens¬JB÷ATQHPZQr¬WV÷santiago-black-ravens¬~AA÷lC38y4Em¬AD÷1549728000¬ADE÷1549728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Murcia Cobras¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia Cobras¬JA÷S4LMOgtk¬WU÷murcia-cobras¬WN÷MIG¬AF÷Fuengirola Potros¬JB÷6eKQNDee¬WV÷fuengirola-potros¬~
5
1547627246
48
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/İspanya bölümünde yer alan LNFA Serie A 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com LNFA Serie A 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, LNFA Serie A 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. LNFA Serie A 2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. LNFA Serie A 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!