GFL 2 2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu Almanya GFL 22019

results
5
1547628929
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷OKfcb7wE¬ZD÷p¬ZE÷Kpkyjepd¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl-2/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0450000000186000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷Ma4UUsJI¬AD÷1556373600¬ADE÷1556373600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷v3BfBId9¬WU÷langenfeld-longhorns¬WN÷TRO¬AF÷Troisdorf¬JB÷IgAbAxCF¬WV÷troisdorf-jets¬~AA÷0j3YT1YO¬AD÷1556373600¬ADE÷1556373600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷dvjLhAtr¬WU÷solingen-paladins¬WN÷HAN¬AF÷Hannover¬JB÷zVlPiUel¬WV÷hannover-spartans¬~AA÷U5Reo33a¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biberach¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIB¬AE÷Biberach¬JA÷reE25mQm¬WU÷biberach-beavers¬WN÷GIE¬AF÷Giessen Golden Dragons¬JB÷MoD647uf¬WV÷giessen-golden-dragons¬~AA÷2esHhoBP¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷UilTjlBf¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷HAN¬AF÷Hannover¬JB÷rehXk8Q0¬WV÷hannover-spartans¬~AA÷vHYrl5Jt¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷QJsxkSu7¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷4AttlneD¬WV÷langenfeld-longhorns¬~AA÷YwYnmPYn¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubeck Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lubeck Cougars¬JA÷hQZNCVXD¬WU÷lubeck-cougars¬WN÷NKO¬AF÷Solingen Paladins¬JB÷WGYRBkmK¬WV÷solingen-paladins¬~AA÷CUWjnqlg¬AD÷1556978400¬ADE÷1556978400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Troisdorf¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Troisdorf¬JA÷EuOWA92Q¬WU÷troisdorf-jets¬WN÷ROS¬AF÷Rostock Griffins¬JB÷lYEb6TAs¬WV÷rostock-griffins¬~AA÷8dQapNI5¬AD÷1556982000¬ADE÷1556982000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷vN7B3Rf0¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬JB÷ID6F2oA6¬WV÷wiesbaden-phantoms¬~AA÷MJWFtuIU¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Giessen Golden Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Straubing Spiders¬JB÷boslHpPa¬WV÷straubing-spiders¬WM÷GIE¬AE÷Giessen Golden Dragons¬JA÷prwpIQ9g¬WU÷giessen-golden-dragons¬~AA÷2JP3qsYB¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hannover¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hannover¬JA÷Cz6J15PC¬WU÷hannover-spartans¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬JB÷QwAN0PvJ¬WV÷lubeck-cougars¬~AA÷04r7r1mI¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rostock Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rostock Griffins¬JA÷Srl6P8HJ¬WU÷rostock-griffins¬WN÷LAN¬AF÷Langenfeld Longhorns¬JB÷6ZnAOSWP¬WV÷langenfeld-longhorns¬~AA÷rTXBsL2O¬AD÷1557583200¬ADE÷1557583200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solingen Paladins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solingen Paladins¬JA÷OSlyKnus¬WU÷solingen-paladins¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷2JmuJ6fm¬WV÷hamburg-huskies¬~AA÷YiDL1Omt¬AD÷1557586800¬ADE÷1557586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬JA÷h8thG4v6¬WU÷wiesbaden-phantoms¬WN÷BIB¬AF÷Biberach¬JB÷WbudFOgC¬WV÷biberach-beavers¬~AA÷CrCP0r3n¬AD÷1557666000¬ADE÷1557666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Darmstadt Diamonds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Darmstadt Diamonds¬JA÷lzz1Er9I¬WU÷darmstadt-diamonds¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷SQY4D2OO¬WV÷ravensburg-razorbacks¬~AA÷2X4xbtm5¬AD÷1558184400¬ADE÷1558184400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straubing Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing Spiders¬JA÷6B6RU3ga¬WU÷straubing-spiders¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷p25VTN85¬WV÷ravensburg-razorbacks¬~AA÷f71Ua2Ih¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Langenfeld Longhorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷GMDEX59t¬WV÷hamburg-huskies¬WM÷LAN¬AE÷Langenfeld Longhorns¬JA÷tUMnxn1P¬WU÷langenfeld-longhorns¬~AA÷8A5YbMXb¬AD÷1558188000¬ADE÷1558188000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Troisdorf¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Troisdorf¬JA÷bo3JWPOn¬WU÷troisdorf-jets¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷xx2NVqvg¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬~AA÷tO3tc02B¬AD÷1558191600¬ADE÷1558191600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬JA÷SQfzTsOB¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷GIE¬AF÷Giessen Golden Dragons¬JB÷tUbvS1wI¬WV÷giessen-golden-dragons¬~
5
1547628929
98
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2 2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2 2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2 2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2 2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2 2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!