NFL skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu ABD NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷t64s3Hhk¬AD÷1546219200¬ADE÷1546219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AyLRSUSi¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷4CZURlrb¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷67xz97t8¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷WS6MH4Kj¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷pWf4tlci¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷QVRYd1mD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷W6gXVfu1¬WU÷denver-broncos¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷EVrxVEf7¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷x6go65QQ¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷OKElLwRr¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷6q4gKctk¬WV÷oakland-raiders¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷IPEKK4uK¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4AlRix2K¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷MoqWjdHQ¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷CSNUcsY6¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷OtjPXGAl¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷hGfTWzQf¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷rmWD1PYs¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷Kn8cJHee¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷E971IyB1¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷vZFGLpQD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷QJkNhInE¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷3¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷CG1uUY9D¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷lW7k1eN1¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷vVRsPnSG¬WU÷washington-redskins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷YiRoO6sN¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷SM6g0Fx8¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷CrQkNQdT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷hx8IIp5p¬WV÷miami-dolphins¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷f98o2y8e¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷r3YYQ8c4¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷QRNwQSCA¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷vLzr7oBK¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ILnHwnsA¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷neiLx6dG¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷U3YPbNI0¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷pjiLYder¬WV÷new-york-jets¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷v9EhwwmR¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷MwVH0qll¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷h065HeQ7¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷hhCttu38¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷jDZLa33f¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WrBpuaIE¬WU÷new-york-giants¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷11¬BG÷17¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷Q5AlvJXK¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷pbyv8ReE¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷17. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷d6b8u8Cc¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷vVmDvSR3¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷10¬AW÷1¬~ZA÷ABD: NFL - Playofflar¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000243000NFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷MXRGBFUn¬AD÷1547415600¬ADE÷1547415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷2aDSAtmq¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷G2HW902k¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷foQO9gaa¬AD÷1547402700¬ADE÷1547402700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷QXbNWN92¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4OcRVsP8¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0OQKAZqg¬AD÷1547342100¬ADE÷1547342100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷bR6y9KHe¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷xI5u8vX1¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷l8Bkqpcl¬AD÷1547328900¬ADE÷1547328900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MBlIVjFJ¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷zFhMUAUP¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷EseQVQDl¬AD÷1546810800¬ADE÷1546810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G6LcOCyk¬WU÷chicago-bears¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9P1NWje¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷zidMW6br¬AD÷1546797900¬ADE÷1546797900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷pKbQtLiG¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷MqMgPhMr¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷WIkVUpTf¬AD÷1546737300¬ADE÷1546737300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CYE6Mj61¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jPDALAL7¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷8¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷EHBZd3Cm¬AD÷1546724100¬ADE÷1546724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dKLNGRYn¬WU÷houston-texans¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷ANPRFolg¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~
5
1547784330
329
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Playofflar¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000243000NFL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷xbJPfwCI¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EFOR2C1O¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷h6NV1WGU¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬~AA÷n9QCcuSa¬AD÷1548027600¬ADE÷1548027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QXG98GXn¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷4OFD7zmg¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬~ZA÷ABD: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷phOf2OAa¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0000000000326000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷S22PG9w2¬AD÷1548619200¬ADE÷1548619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NFC¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷8Qu9jUsH¬WU÷nfc¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷lxc6klcN¬WV÷afc¬AW÷1¬~
5
1547784330
3
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!