NCAA 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Amerikan Futbolu ABD NCAA2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA - Bowl¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷p29cZCDa¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000145000NCAA - Bowl 011- Bowl000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷OIHasDL4¬AD÷1546393500¬ADE÷1546393500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬JA÷OdCYJKZd¬WU÷georgia¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬JB÷2mBxJvk3¬WV÷texas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷UeIerg6b¬AD÷1546380000¬ADE÷1546380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷8lUodHsj¬WU÷ohio-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷MiYkeycd¬WV÷washington¬AH÷23¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷20¬~AA÷YTOnpFyn¬AD÷1546365600¬ADE÷1546365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Florida¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Florida¬JA÷Gjk73akG¬WU÷central-florida¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷LSU¬AF÷LSU¬JB÷fslB2J4M¬WV÷lsu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷6¬~AA÷GhEiqZjh¬AD÷1546365600¬ADE÷1546365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penn State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬JA÷CIrG1wKS¬WU÷penn-state¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷17¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬JB÷ERUsccSq¬WV÷kentucky¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷17¬BH÷0¬~AA÷fwQroeMu¬AD÷1546362000¬ADE÷1546362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬JA÷Agna5LK3¬WU÷iowa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi St.¬JB÷MTk34uzA¬WV÷mississippi-st¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷13¬BH÷3¬~AA÷r5qwQBjU¬AD÷1546302600¬ADE÷1546302600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas A&M¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas A&M¬JA÷lvbj7sji¬WU÷texas-a-m¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬JB÷SUdf615c¬WV÷north-carolina-state¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷4EpZQiyO¬AD÷1546300800¬ADE÷1546300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷MX54qvbp¬WU÷utah¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷0O48rbDj¬WV÷northwestern¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷28¬BH÷0¬~AA÷MkeURXLH¬AD÷1546289100¬ADE÷1546289100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷2mPXl0zN¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷3¬WN÷MIS¬AF÷Missouri¬JB÷GjTylKkT¬WV÷missouri¬AH÷33¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷3¬BH÷14¬~AA÷AFiQSD6B¬AD÷1546286400¬ADE÷1546286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oregon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Oregon¬JA÷UZQPjM5A¬WU÷oregon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MIC¬AF÷Michigan State¬JB÷8QPTktLG¬WV÷michigan-state¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬~AA÷GhhMTgi5¬AD÷1546282800¬ADE÷1546282800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷AXAOhryb¬WU÷pittsburgh¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬JB÷lO9Si2j4¬WV÷stanford¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷x2gIUZya¬AD÷1546275600¬ADE÷1546275600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷277Gf46o¬WU÷virginia-tech¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷GABKgOLi¬WV÷cincinnati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬~ZA÷ABD: NCAA - Playofflar¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SQb2YWS5¬ZD÷p¬ZE÷MoBgFl73¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000243000NCAA - Playo017offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷ptGz5abB¬AD÷1546909200¬ADE÷1546909200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷6ZAuw5Xr¬WU÷alabama¬AG÷16¬BA÷13¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬JB÷lb0pxPnk¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷14¬BD÷17¬BF÷13¬BH÷0¬~AA÷b1F5YpVk¬AD÷1546131600¬ADE÷1546131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷Wng3JcHT¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷45¬BA÷21¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷YeuVEHPp¬WV÷oklahoma¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷14¬~AA÷C4J9X4pd¬AD÷1546117200¬ADE÷1546117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notre Dame¬JB÷02XGxLHi¬WV÷notre-dame¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷MBYCw12o¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷20¬BE÷7¬BG÷0¬~
5
1547627734
884
fixtures
5
1547627734
0
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!